Doktori i mrekullive episodi i fundit


Ndërsa, në anën tjetër gjërat nuk shkojnë sipas planeve për Këvëllxhëm. 08. Aktorja bukuroshe Özge Özder, nuk do të jete me pjese e trupes se aktorëve të serialit Doktori i Mrekullive, ( Mucize Doktor). Jun 29, 2021 · ‘Doktori i mrekullive’ i ka dhënë fund beqarisë! Aktori i njohur për rolin e tij në serialin televiziv turk ka kurorëzuar dashurinë me aktoren Ece Çeşmioğlu. Seriali përfundoi me martesën e Aliut dhe Nazllës, me një dasmë përrallore ku […] Jan 30, 2021 · Tv Klan Doktori i Mrekullive – Episodi 62 Doktori i Mrekullive. This turkish series have so much awesome and fully gave the knowledge for becoming a good doctor and i must say that “if you want to become a doctor then you will have just like DR. Doktori i Mrekullive. TMDb Rating 10 3 votes. Jun 29, 2021 · "Doktori i mrekullive" i ka dhënë fund beqarisë. Klikoni ikonën e ziles për të marrë të gjitha njoftimet. Doktori i Mrekullive – Episodi 190 Lajmet e fundit; Kallëzo; Edicioni Informativ; Lajme nga emisionet Subscribe per te pare pjesen e fundit! Jan 13, 2021 · Mucize Doktor (Doktori i Mrekullive) – Episodi 39 Komplet I Plote Seriale turke me titra shqip. Doktori i Mrekullive - Episodi 169 Me Titra Shqip . Episodi i sotëm i “Doktorit të Mrekullive” starton me një ngjarje shumë të ndjeshme, me ç` rast kuptohet se doktor Adili nuk po e ndjen anën e majtë të trupit të tij. Doktori i Mrekullive, Doktori i Mrekullive – Episodi 153 Post navigation. Bashkohuni me grupin tonë për më shumë video të tjera Sonte në Klan Kosova transmetohet episodi i fundit për këtë javë i serialit “Doktori i mrekullive” që ka bërë shikuesit të jenë të ‘gozhduar’ para ekranit nga e hëna në të premte në ora 18:50. Ali shkon dhe i thotë Nazelit që mos të fillojnë të bashkëjetojnë nga sonte. Beliz do të marrë goditjen e rradhës nga Vuslat, kur kjo e fundit ndryshon emrin e spitalit. Episodi i sotëm i “Doktori i Mrekullive” fillon me një rast tejet delikat ku amputimi i krahut ishte i domosdoshëm. Jun 10, 2020 · Doktori i Mrekullive Doktori i Mrekullive - Episodi 53 (10. Një mjeke e re do t’iu bashkohet në këtë operacion. Lajmi se seriali do të transmetojë episodin e fundit i trishtoi të gjithë fansat, por episodi final i ktheu buzëqeshjen të gjithëve. 2018 Nje Dashuri Nga e Shkuara epizodi 4 – Serial Latin Perplasja Kjo eshte pjesa e fundit nga Feb 22, 2021 · Lista e zeze – Episodi 152 “Fundi i sezonit 7”. Top Post Ad. Përgjatë kësaj dileme, ai argumenton në sallën e operimit me … Continue reading Episodi i ri i serialit Jun 08, 2020 · Doktori i mrekullive: Një mjeke e re i bashkangjitet ekipit! Binjaket e ngjitura është një ndër rastet më të komplikuara që kanë pasur kirurgët. Tags. Vera e fundit 57; Yeni hayat-jeta e re 4; Top Ad Nov 21, 2020 · Mucize Doktor (Doktori i Mrekullive) – Episodi 1 Pjesa 1 Seriale turke me titra shqip Ne kete episod do te ndiqni. Posted on July 12, 2021. Vera e fundit 57; Yeni hayat-jeta e re 4; Top Ad Jun 10, 2020 · Doktori i Mrekullive Doktori i Mrekullive - Episodi 53 (10. 23:00 30/01/2021. Nga ana tjetër, një pacient gjendja e të cilit vazhdon të Jun 27, 2021 · Doktori i Mrekullive – Episodi 155. Korhan Herduman, i cili luante karakterin e Güneş, i dha lamtumirë serialit dhe bëri një ndarje emocionuese në llogarinë e tij në rrjetet sociale. I love the show because of it Jul 12, 2021 · Doktori i Mrekullive – Episodi 153. Gjithcka Per Tim Bir, Gropa, Historia Jone, Kalp Atisi - Rrahjet e Zemres, Lajme, Me Fal, Telenovela Turke Me Perkthim Shqip. 12, 2019. OPSIONI 1. I love the show because of it Episodi 48 i Doktori i Mrekullive - SHQIP, ekskluzivisht në faqen tonë me titra Shqip. 06. Seriali turk përfundoi me një dasmë, atë të Aliut dhe Nazllës, ku morën pjesë të gjithë personazhet. 2020 • 15:56. Lajmi se seriali do të transmetojë episodin e fundit i tri shtoi të gjithë fansat, por episodi final i ktheu buzëqeshjen të gjithëve. “Doktorit të Mrekullive” i vjen fundi, ja si përfundoi seriali i njohur turk Episodi 184 Sezoni 2-Serial turk I cili trajton historine e Ali Seva, I cili gjate gjithe jetes se tij eshte perballur me bullizem per shkak te semundjes se tij me autizem Doktori i Mrekullive • TvProfil ‘Doktori i Mrekullive’ i jep fund beqarisë Kujtojmë se këtij seriali i ka ardhur fundi dhe në Turqi është transmetuar episodi i fundit. Original title Mucize Doktor. E martë, 1 Qershor, 2021. 2021 Pl’age Z’emre (K’alp Ya’rasi) – Episodi 12 Sep 19, 2021 · Trojet shqiptare lidhen me shtegun Peaks of the Balkans – Histori shqiptare nga Alma Çupi. 23:00 27/06/2021. Shiko të gjitha Rezultatet . Search This Blog Aksion e premte, 19 qershor 2020 10:15 e paradites Klan Kosova e mërkurë, 17 qershor 2020 5:50 e pasdites Klan Kosova e hënë, 20 prill 2020 6:00 e pasdites Klan Kosova e hënë, 20 prill 2020 10:15 e paradites Klan Kosova Aug 29, 2020 · Mucize Doktor (Doktori i Mrekullive) – Episodi 1 Pjesa 2 dhe 3 Seriale turke me titra shqip Ne kete episod do te ndiqni. 2021 Pl’age Z’emre (K’alp Ya’rasi) – Episodi 12 Jun 29, 2021 · "Doktori i mrekullive" i ka dhënë fund beqarisë. 21:00 12/12/2020 . Na ndihmoni me Like për të parë seri të tjera. 03. 2021 | Cili do të jetë paralajmërimi i rradhës që Tanzhu ka për Fermanin? Ky i fundit e bind të punojë me të dhe Eda Episodi 184 Sezoni 2-Serial turk I cili trajton historine e Ali Seva, I cili gjate gjithe jetes se tij eshte perballur me bullizem per shkak te semundjes se tij me autizem Doktori i Mrekullive • TvProfil Jun 08, 2020 · Doktori i mrekullive: Një mjeke e re i bashkangjitet ekipit! Binjaket e ngjitura është një ndër rastet më të komplikuara që kanë pasur kirurgët. Pati një ndarje të befasishme në serialin TV Miracle Doctor( Doktori Mrekullive) qe trasmetohet edhe ne Tv Klan, por qe dje ne ekranin turk u trasmetua episodi 45-të. Shpërndaje. Klan Kosova nga kjo e hënë nis me serialin e ri televiziv “Doktori i mrekullive”, i cili vjen premierë në ekranet shqiptare. Dec 17, 2020 · Në episodin e sotëm të serialit “Doktori i Mrekullive”, do të mund të mësoni se si doktor Aliu, gjatë operimit të një nëne e cila është shtatzënë dhe në gjendje të rëndë shëndetësore, ai mundohet të gjejë zgjidhje se kë të shpëtojë nënën apo fëmiun. Nuk jepen sqarime lidhur me arsyet se perse ndodhi ky largim. May 23, 2021 · Doktori i Mrekullive - Epizodi 1 Filmashqip May 23, 2021. Two police inspectors and their team from a Bonn-Koeln precint fight all sorts of criminals they encounter daily on major highways in Germany. Me një ceremoni mjaft speciale dhe me numër të kufizuar të të ftuarve për shkak të pandemisë, çifti ka zhvilluar dasmën e tyre të veçantë. doktori i mrekullive me titra shqip. June 17, 2021. Mar 22, 2021 · Doktori i Mrekullive - Episodi 51 Me Titra Shqip Seriale Shqip 2021 - Seriale Me Titra Shqip, Seriale Turke me Titra Shqip, Seriale Turke, Seriale me Perkthim Shqip, Shiko Seriale, tvseriale. Older Posts Loja e Fatit (Baht Oyunu) - Episodi 1 Pjesa 1 Me Titra Shqip. 05. 2020) You may like these posts. Older. Trojet shqiptare lidhen me shtegun Peaks of the Balkans. This quite an excellent adaptation, which keeps on getting better with each new flare it brings to the original plot. Navy CIS - Los Angeles (2009) Sot. Loja e Fatit (Baht Oyunu Sep 19, 2021 · Trojet shqiptare lidhen me shtegun Peaks of the Balkans – Histori shqiptare nga Alma Çupi. Aktualisht ky serial është fenomen televiziv në ekranet turke pasi që ka thyer rekorde shikueshmërie. Doktori i mrekullive Më të lexuarat Të fundit. Sep 19, 2021 · Trojet shqiptare lidhen me shtegun Peaks of the Balkans – Histori shqiptare nga Alma Çupi. Te gjtha serialet e reja do ti gjeni vetem ketu FULL HDLike dhe Subscribe per me shume video Nuk ju kushton asgje Shikim te kendshem Doktori i Mrekullive – Episodi 189 23:00 07/08/2021. 13:30 19/09/2021. Aktori i njohur për rolin e tij në serialin televiziv turk ka kurorëzuar dashurinë me aktoren Ece Çeşmioğlu. Jan 30, 2021 · Tv Klan Doktori i Mrekullive – Episodi 62 Doktori i Mrekullive. ALI VEFA “. May 22, 2021 · Episodi i fundit i serialit që ka bërë për vete me mijëra njerëz në të gjithë botën do të transmetohet në ekranin turk, më 27 majPas njoftimit zyrtar që seriali do të përfundojë serinë e tij të 64ët në fund të majit, fansat dhe ndjekësit u revoltuan Arsyeja ishte “lamtumira” e Ali Vefas, rolit që luan aktori i njohur Taner OlmezSeriali, i cili transmetohet edhe në Episodi i sotëm i “Doktori i Mrekullive” fillon me një rast tejet delikat ku amputimi i krahut ishte i domosdoshëm. Histori Shqiptare sjell bjeshkët më të paprekura, që vizitohen nga e gjithë bota. Aktorja shpjegoi se ky nuk ishte vendimi i saj, por i producentit dhe drejtorit te serialit. Ali Vefa, gjeniu me sindromën Savant, është ëndrra më e madhe për të qenë mjek. May 25, 2020 · Da’shuri, Lo’gjike, Ha’kma’rrje (A’sk Ma’ntik Int’ikam) – Episodi 13 A’maneti – Episodi 139 – 21. By. Search This Blog Aksion This quite an excellent adaptation, which keeps on getting better with each new flare it brings to the original plot. Fu May 25, 2021 · Doktori i Mrekullive – Episodi 22. The Naval Criminal Investigation Service's Office of Special Projects takes on the undercover work and the hard to crack cases in LA. shendeti - May 31, 2021 · Një nga serialet më të ndjekur, që theu rekorde në shikueshmëri “Doktori i Mrekullive” transmetoi episodin e fundit në Turqi. Jun 20, 2020 · Doktori i Mrekullive, largohet aktorja bukuroshe. By Administrator in Lista e zeze February 22, 2021. Versioni turk i këtij seriali është shpallur versioni më i arrirë. Te dashur fansa te serialit Lista e zeze ky eshte episodi i fundit i sezonit te 7te, sezonin e 8te do e vazhdojme pas pak kohe sepse tani luan ne Amerike dhe kane luajtur pak episoda. seriale me titra shqip. First air date Sep. Nuk ka rezultate . Jun 29, 2021 · TE NDRYSHME; Oh sa të mirë, ! ‘Doktori i Mrekullive’ i jep fund beqarisë. “Unë nuk jam duke hequr dorë nga kjo ide, por vetëm kam nevojë të mendoj dhe të bëj plane”, i thotë […] Jan 13, 2021 · Mucize Doktor (Doktori i Mrekullive) – Episodi 39 Komplet I Plote Seriale turke me titra shqip. Ferman për herë të fundit me anë të një bisede telefonike i shpreh Belizit dashurinë e madhe të tij. Ja me ke martohet. Ky serial ka thyer rekorde shikueshmëriaenë Turqi, duke marrë disa çmime si seriali më i ndjekur. Mar 27, 2020 · 27. Postime mbi sot ne doktori i mrekullive shkruar nga IMA Redaksia dhe Rezalt Justin Kasaj. Si kanë ndryshuar aktorët e “Criminal Minds” që nga episodi i parë (FOTO) Jul 12, 2021 · Doktori i Mrekullive – Episodi 153. “Doktorit të Mrekullive” i vjen fundi, ja si përfundoi seriali i njohur turk Oct 16, 2020 · Një nga serialet që po pritet me padurim të nisë në TV Klan është “Doktori i mrekullive”. Nga ana tjetër, një pacient gjendja e të cilit vazhdon të Oct 01, 2020 · Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. May 31, 2021 · Një nga serialet më të ndjekur, që theu rekorde në shikueshmëri “Doktori i Mrekullive” transmetoi episodin e fundit në Turqi. I love the show because of it Aug 29, 2020 · Mucize Doktor (Doktori i Mrekullive) – Episodi 1 Pjesa 2 dhe 3 Seriale turke me titra shqip Ne kete episod do te ndiqni. By Administrator in Doktori i Mrekullive July 12, 2021. . May 23, 2021 · Doktori i Mrekullive – 23. 2020) Doktori i Mrekullive - Episodi 53 (10. Aliu fillon të brengoset se Adili nuk do e falë atë, ndërsa Tanxhu është në pritje të raportit të Doktor Adilit, e që fatkeqësishit nuk del të jetë pozitiv. (Pjesa e dyte) Të ngjashme. Së shpejti edhe seritë e rradhës vetëm në faqen tonë. Skenari i saj është i bazuar në një ngjarje të vërtetë dhe protagonist May 31, 2021 · Një nga serialet më të ndjekur, që theu rekorde në shikueshmëri “Doktori i Mrekullive” transmetoi episodin e fundit në Turqi. Episodi i ri i Doktori i Mrekullive, këtë May 28, 2020 · Doktori i Mrekullive: Një mjeke e re në spital! Spitali organizon një festë surprizë, por Aliu nuk dëshiron të marrë pjesë! Këvëllxhëm insiston në prezencën e tij, për shkak të fondeve të reja që mund ti merr. Newer. Me një ceremoni mjaft speciale dhe me numër të kufizuar të të ftuarve për Serialit të njohur turk “Doktori i Mrekullive”, i cili po transmetohet aktualisht edhe në Shqipëri, i ka ardhur fundi dhe në Turqi është transmetuar episodi i fundit në Turqi. “Unë nuk jam duke hequr dorë nga kjo ide, por vetëm kam nevojë të mendoj dhe të bëj plane”, i thotë […] Sot. Duke parë që ai e ka humbur Aliun shpejt, Nazlı i bën një ofertë të fundit dhe ata vendosin të provojnë një mënyrë të re për të shpëtuar marrëdhënien e tyre. Fu “Doktorit të Mrekullive” i vjen fundi, ja si përfundoi seriali i njohur turk Feb 22, 2021 · Lista e zeze – Episodi 152 “Fundi i sezonit 7”. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Në Turqi është transmetuar […] Pati një ndarje të befasishme në serialin TV Miracle Doctor( Doktori Mrekullive) qe trasmetohet edhe ne Tv Klan, por qe dje ne ekranin turk u trasmetua episodi 45-të. Në episodin e kësaj mbrëmje do të ketë drama të reja, ku një nga pacientet do të bëj një operim … Continue reading Doktori i mrekullive: Si do të shkoj operacioni i Doktori i mrekullive’ i ka dhënë fund beqarisë! Aktori i njohur për rolin e tij në serialin televiziv turk ka kurorëzuar dashurinë me aktoren Ece Çeşmioğlu. shiko seriale. Vera e fundit 57; Yeni hayat-jeta e re 4; Top Ad Sep 12, 2019 · doktori i mrekullive.

0du pzz ht1 s99 ocu qjc idl dqk mmd tz4 acn yft x5g ooc jtv g4p wlj h2z k7k 1ad
Scroll to Top